Kancelaria Wyrwa
Kancelaria Wyrwa
Kancelaria Wyrwa

Najlepsza Kancelaria Adwokacka i Radcowska w Pile


Najlepsi w 2020r.
Najlepsi w 2020r.
Najlepsi w 2019r.
Najlepsi w 2018r.
Najlepsi w 2017r.

Oferta dla firm

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c. oferuje usługi na rzecz przedsiębiorców polegające na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej w zakresie:

Oferta dla klientów indywidualnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c. oferuje pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych z zakresu m.in. prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa pracy.

Oferta Kancelarii obejmuje:

O kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c. jest nowoczesną kancelarią, składającą się z zespołu prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne, pracujących według najwyższych standardów identyfikując się z potrzebami swoich Klientów.
Wykorzystując zdobyte doświadczenie koncentrujemy się na obsłudze prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i klientów indywidualnych świadcząc kompleksową pomoc prawną z zakresu wielu dziedzin prawa.
Stworzyliśmy model działania oparty przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu i komunikacji z Klientem, co w połączeniu z dynamiką i pełnym zaangażowaniem całego zespołu Kancelarii pozwala nam w pełni sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów poprzez dostarczenie im najkorzystniejszego rozwiązania problemów prawnych.
Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność podejmowanych działań oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

W gronie naszych Klientów znajdują się przedsiębiorcy z branży produkcyjnej, usługowej, budowlanej, nieruchomości, medycznej, edukacyjnej, transportowej, ochrony mienia, leśnej, rolniczej, motoryzacyjnej, spożywczej, elektronicznej, a także szeroki krąg Klientów indywidualnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski.

Zespół

Kontakt

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c.

64-920 Piła, ul. Rodła 10A
+48 67 349 06 00
+48 67 349 06 01
sekretariat@kancelaria-wyrwa.pl

Filia Kancelarii
64-920 Piła, Al. Powstańców Wielkopolskich 83A (za budynkiem Sądu)