kancelaria Wyrwa

O Kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c. jest nowoczesną kancelarią, składającą się z zespołu prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne, pracujących według najwyższych standardów identyfikując się z potrzebami swoich Klientów.
Wykorzystując zdobyte doświadczenie koncentrujemy się na obsłudze prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i klientów indywidualnych świadcząc kompleksową pomoc prawną z zakresu wielu dziedzin prawa.
Stworzyliśmy model działania oparty przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu i komunikacji z Klientem, co w połączeniu z dynamiką i pełnym zaangażowaniem całego zespołu Kancelarii pozwala nam w pełni sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów poprzez dostarczenie im najkorzystniejszego rozwiązania problemów prawnych.
Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność podejmowanych działań oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

W gronie naszych Klientów znajdują się przedsiębiorcy z branży produkcyjnej, usługowej, budowlanej, nieruchomości, medycznej, edukacyjnej, transportowej, ochrony mienia, leśnej, rolniczej, motoryzacyjnej, spożywczej, elektronicznej, a także szeroki krąg Klientów indywidualnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy s.c. po raz drugi z rzędu zajęła pierwsze miejsce w rankingu 10 najlepszych adwokatów w Pile organizowanym przez serwis Oferteo.